Skip to main content

O Dan Küchen

50 let vyjímečných kuchyní

DANKŰCHEN - Preciznost zprascování, atraktivní design, dodací lhůty maximálně pět až šest týdnů, to vše za rozumnou cenu.

O tom, že se rakouský výrobce kuchyňského nábytku, firma DanKüchen vydala ve svém úsilí získat přízeň a důvěru zákazníků správným směrem, svědčí nejen čtyřicetiprocentní podíl na rakouském trhu, ale i nejvyšší ocenění, které rodinnému podniku udělil Institut pro výzkum trhu. Na českém trhu se kuchyně DanKüchen objevily v roce 2005.

Od založení společnosti v roce 1963 se rodinný podnik DANKÜCHEN stal nejoblíbenější rakouskou kuchyní.
Jinými slovy: více než milion lidí žije a vaří v kuchyni DAN.

Inovace, design a nejvyšší kvalita.

Nespočet Rakušanů žije nejen s DANKÜCHEN, ale také přímo v ní. Protože vyrábíme výhradně v hornorakouských lokalitách a zaměstnáváme kolem 450 kompetentních a angažovaných zaměstnanců. Žijeme v souladu se svou odpovědností jako důležitého zaměstnavatele a ekonomického motoru v regionu prostřednictvím udržitelného řízení, neustálé připravenosti investovat do nejnovějších technologií a vlastního kompetenčního centra pro design a vývoj.

Svou zvědavost neustále rozšiřujeme, abychom zákazníky inspirovali inovativními nápady do kuchyně, plány kuchyně a technickými funkcemi pro kuchyně zítřka. Oceňují to také obchodní partneři DAN - ať už ve specializovaném kuchyňském studiu nebo v obchodě s nábytkem. Jedná se o vyváženou směsici více než 55 let zkušeností a síly rozvoje zaměřené na budoucnost, s níž je společnost DANKÜCHEN schopna realizovat zítřejší trendy kuchyně v dnešních kuchyňských snech. Jako centrum života, jako komunikační centrum, jako místo setkávání celé rodiny a vždy jako realizace individuální koncepce kuchyně z hlediska designu a ergonomie na míru.

Díky nekompromisnímu závazku k nejvyšší rakouské kvalitě se DANKÜCHEN těší nejvyšší úrovni důvěry jako stabilní a bezpečné značky - již více než 55 let a s více než 1 milionem zákazníků DAN


Image Description

Jsme číslo 1 v Rakousku

Existuje mnoho důvodů, proč jsou kuchyně DAN v Rakousku tak populární. Společnost DAN hrála klíčovou roli ve vývoji kuchyně od pouhého pracovního prostoru po moderní, technicky vyspělé centrum života. Rakouské číslo 1 se také opírá o trendy ve vývoji inovativních nápadů na kuchyň a návrhů kuchyní.

Výroba s nejmodernějšími technologiemi je pouze jednou stranou. Druhou je funkční a flexibilní integrace nejnovějších technologií v kuchyni, stejně jako kuchyňské vybavení a plánování kuchyně, které využívají dostupný prostor co nejefektivněji a současně vytvářejí ergonomické pracovní podmínky v kuchyni.

Společnost DAN boduje širokou škálou kuchyňských modelů, od atraktivní vstupní kuchyně až po exkluzivní designovou kuchyň - v nejlepší kvalitě a v nejlepším poměru cena / výkon na trhu. (to platí i pro ČESKOU REPUBLIKU ).


Image Description

Dan v ČR

DANKÜCHEN vybudovala krok za krokem síť prodejců kuchyní, z nichž většina prodává výhradně kuchyně DAN. Tato spolehlivá prodejní síť zaručuje našim zákazníkům individuální podporu, vysokou flexibilitu a jedinečný servis. Není tedy náhodou, že více než 1 milion lidí v Rakousku žije s kuchyní číslo 1: kuchyní DAN. Do ČR tuto značku dováží již 15 let firma JAN VLACH. Své dvacetileté zkušenosti s prodejem kuchyňského nábytku na klíč může směle potvrdit pravdivost uvedených faktů. Firma Jan Vlach se jako jediná v ČR může pochlubit originál certifikátem odbornosti z Rakouska, a spokojenými zákazníky s touto značkou kuchyní v řádech tisíců domácností.


Image Description

Naše reference

Podívejte se na pár zajímavých projektů kuchyní

  •  
  •  
  •  


Nezávazná poptávka na kuchyň

Vyplňte prosím formulář, budeme Vás co nejdríve kontaktovat

Nebo máte zájem o novou nebo výstavkovou kuchyň Kontaktujte nás

NEZAPOŇTE