Výprodej kuchyní

Zde najdete výprodej kuchyní DANKÜCHEN: V nabídce jsou převážně kuchyně, které byly vystaveny na veletrhu, popřípadě v kuchyňských studiích. Kuchyně jsou nepoužité, s výraznou slevou. Každá z těchto kuchyní lze přeuspořádat dle Vašich dispozic, s případnou možností doobjednání dalších komponent, nebo prac. desek

Expoziční kuchyň DANKÜCHEN-Granada v provedení Magnolie lesklý lak/Altfichte - pracovní deska o tl. 8 cm. Kuchyň o rozměrech 3500 * 700 mm.

Horní otevírací skřině – 3 ks jako varianta, Vybavení závěsy BUM s tlumením Blumotion, výsuvy BLUM INTIVO se zatížením až 70 kg, včetně zadní zástěny. Šuplíky v soklu. Možné omezené úpravy na váš požadavek rozměrů.

CENA A - komplet s 3 ks 600mm otevíracími skříňkami

CENA B - komplet včetně odsavače a designové skleněné policové skříňky Galvamet

Expoziční kuchyň DANKÜCHEN-Landhaus v provedení Elfenbein matný lak/Luxor lesk, o rozměrech 3300 * 600 mm/ 3100 * 600 mm.

Vybavení závěsy BLUM s tlumením Blumotion, výsuvy BLUM INTIVO se zatížením až 70 kg, včetně pracovních desek a zadní zástěny. Možné omezené úpravy na váš požadavek rozměrů.

nákres kuchyně

CENA A - komplet včetně světel, dřezu, armatury

CENA B - komplet včetně světel, dřezu, armatury, spotřebičů

Expoziční kuchyň DANKÜCHEN-LaCorte2 v provedení Kashmir lesklý lak/Cerros matný lak. pracovní deska masivní dub a lamino, o rozměrech 3040 * 600 mm + 2800 * 600 mm.

. Horní vyklopné skříně Aventos, z toho jedna má elektrické servo otevírání. Vybavení závěsy BUM s tlumením Blumotion, výsuvy BLUM INTIVO se zatížením až 70 kg, včetně pracovních desek, včetně masivní desky se dřezem a zadní zástěny. Možné omezené úpravy na váš požadavek rozměrů.

CENA - komplet včetně světel, dřezu, armatury, výsuvné potravinové skříně

Expoziční kuchyň DANKÜCHEN-LaCorte v provedení Sahara lak, o rozměrech 3930 * 700 mm + 2430 * 600 mm.

Horní vyklopné skříně se sklem a potiskem. Vybavení závěsy BUM s tlumením Blumotion, výsuvy BLUM INTIVO se zatížením až 70 kg, výklopy BLUM Aventos s elektrickým servo otevíráním, včetně pracovních desek, a zadní zástěny. Možné omezené úpravy na váš požadavek rozměrů.

CENA A komplet včetně světel, dřezu, armatury, parní trouby, horkovzdušné trouby, kávovavru , el. výsuvného odsávače, LCD TV s DVD vše zn. Küppersbusch

CENA B kuchyň bez dřezu, armatury, a elektrospotřebičů

Luxusní kuchyň výrobce DANKÜCHEN Materiál/MDF- Lak/přírodní dýha/Umělý kámen Corian

Kuchyně je vystavena ve studiu Průhonice Čestlice. Cena kuchyně obsahuje: Skříňky s kováním značky BLUM ® a výsuvy zn. BLUM ® INTIVO ®. Dále pak , bílou pracovní desku z umělého kamene Corian, včetně dřezu ze stejného materiálu, zadní obklad stěny přírodní dýha Modřín,,úchytky,sokl, a designové osvětlení. Dále pak 3 vysoké skříně na lednici a spotřebiče, např. kávovar a MW, a spíž s úložným drátěným programem. Délka kuchyně 484 cm. Ostrůvek vybavený úložnáým prostorem v bezúchytkovém provedení o rozměrech 320x93,5 cm. Vysoké skříně 180 cm. Cena neobsahuje spotřebiče, montáž a dopravu.

Varianta A: Cena včetně ostrůvku a baterie

MOŽNO DOKOUPIT I SPOTŘEBIČE, MONTÁŽ., A DOPRAVU.

Luxusní kuchyňská sestava Architec- šeříkově bílá - výrobce DANKUCHEN

Kuchyň je vystavena ve studiu v Čestlicíc. Odběr možný osobně, případná doprava možná v ceně 1km/10,- Kč Cena obsahuje kompletní sestavu skříní, obkladů, soklů, úchytek, kování, výsuvů, pracovních desek, osvětlení

Cena NEOBSAHUJE: spotřebiče, dřez, armaturu, stůl, montáž (možno dokoupit), 2 odsavače
U této kuchyně lze př ípadně dokoupit skříňky, pracovní desku pro zvětšení dle Vašich dispozic.

Expoziční kuchyň DANKKÜCHEN-Chromform 2 v provedení strukturované lamino - Dub Burguessa/bílý lak

, o rozměrech 3200 * 700 mm + 2100 * 600 mm + 2300 * 900 mm. Vybavení závěsy BUM s tlumením Blumotion, výsuvy BLUM INTIVO se zatížením až 70 kg, výklopy BLUM Aventos, včetně pracovních desek, a zadní zástěny, navíc zdarma náhradní dvířka horních skříněk v barvě Moro (cihlová), lak. Možné omezené úpravy na váš požadavek rozměrů.

CENA: komplet včetně světel, dřezu, armatury, indukční varné desky, mikrovlnné trouby, horkovzdušné trouby

Kuchyň je vystavena Ve studiu DANKÜCHEN v OC SPEKTRUM Čestlice

Luxusní bezúchytková sestava DANKUECHEN -LIONGA, materiál akryl SENOSAN (R), magnolie/oliva černá.

Kuchyň je vystavená ve studiu v Brně.

Cena obsahuje kompletní sestavu skříní, obkladů, soklů, kování, výsuvů, pracovních desek. Cena NEOBSAHUJE: spotřebiče, dřez, baterii, osvětlení, montáž (možno dokoupit) U této kuchyně lze případně dokoupit skříňky, pracovní desku pro zvětšení dle Vašich dispozic. Bližší informace ve studiu.

Odběr možný osobně, případná doprava možná v ceně 1km/10,- Kč

Expoziční kuchyň DANKKÜCHEN Interline v provedení dýha/bílý lak,

o rozměrech 4800 * 700 mm + 2400 * 600 mm Vybavení závěsy BUM s tlumením Blumotion, výsuvy BLUM INTIVO se zatížením až 70 kg, včetně pracovních desek, a zadní zástěny. Možné omezené úpravy na váš požadavek rozměrů.

CENA: kuchyň bez, dřezu, armatury, a elektrospotřebičů

Kuchyň je vystavena Ve studiu DANKÜCHEN v OC SPEKTRUM Čestlice

V provedení lak Fliederweiss /Bergamo
Rozměry: 4200 * 2996 * 2360

Cena kompletní kuchyně bez spotřebičů, armatury a dřezu.

V provedení Beton /Bergamo
Rozměry: 4000 * 2800 * 3700 + 2400 vysoké skříně

Cena kompletní kuchyně bez spotřebičů, dřezu, armatury

V provedení Elfenbein/Marakesh
4000 * 1450

CENA: kuchyň bez, dřezu, armatury, a elektrospotřebičů

V provedení lak Fliederweiss/American Walnuss
4000 * 1450

Cena kompletní kuchyně bez spotřebičů, dřezu, armatury


Nevybrali jste si?...podívejte se na naše modelové řady kuchyní